Copywriting SEO

Scriptio Copywriting SEO

Copywriting SEO jest najpopularniejszą i najskuteczniejszą formą reklamy w sieci. Mimo coraz bardziej wyszukanych sposobów przykuwania uwagi klienta, tekst pozostaje wciąż najsilniejszym źródłem przekazu.  Optymalizacja SEM czyli dopasowanie tekstu w taki sposób, aby silniki wyszukiwarek łatwiej mogły znaleźć stronę to trudne zadanie. Nowe mechanizmy wyszukiwania firmy Google poszukują czegoś więcej niż słów kluczowych. System Hummingbird (koliber) starannie wyszukuje te wyniki, które zawierają jak najwięcej oryginalnych treści. Teksty muszą być niepowtarzalne i posiadać wysoki poziom merytoryczny. Dzięki temu reklama staje się sztuką.

Jako nieliczni na rynku łączymy wiedzę informatyczną z doświadczeniem w pisaniu poważnych tekstów marketingowych. W swojej karierze opisywaliśmy już prawie wszystko. Nie obce są nam reklamy książek religijnych, usług internetowych, czy nawet apartamentów za kilka milionów złotych. Niezależnie od zlecenia zawsze solidnie przygotowujemy się merytorycznie do powierzonego nam zadania.

Pisanie jest rzeczą trudną a jego ocena opiera się na osobistych preferencjach. Zawsze dopuszczamy możliwość poprawek, gdyż tylko dzięki nim można dostosować tekst do indywidualnych upodobań klienta.

W ramach usługi oferujemy:

  • Wypełnianie tekstem stron www,
  • Redagowanie ulotek, folderów i broszur,
  • Opisy przedmiotów na aukcjach i w sklepach internetowych,
  • Wpisy na blogi,