Content marketing

Każda strona potrzebuje dobrego tekstu. To on właśnie potrafi sprzedać produkt, a co ważniejsze- potrafi zaciekawić czytelnika na tyle, że będzie myślał o zakupie długo po zamknięciu przeglądarki. Teksty napędzają sprzedaż, generując dodatkowych klientów, poprzez sposób narracji i przystępność treści. Wywołują emocje znacznie głębsze niż filmy, czy obrazy.

Efektywny opis produktu zawiera w sobie głębokie rozumienie ludzkich emocji, motywacji i pragnień. Jest oparty zarówno na talencie autora, jak i wiedzy z takich dziedzin jak marketing, czy psychologia sprzedaży. Pracownicy Scriptio mają wielkie doświadczenie zarówno w jednej, jak i drugiej dziedzinie. Posiadamy ponad 70 recenzowanych prac naukowych z zakresu marketingu i psychologii sprzedaży. Jesteśmy wciąż obecni w największych wydawnictwach i portalach internetowych.

Tworząc content marketing pomożemy dobrać styl do potrzeb i wymagań klienta. Inaczej pisze się powieść dla młodzieży, a inaczej dla doświadczonych mężczyzn i kobiet. Używamy storytellingu, by nadać marce lub produktowi większą wagę i stworzyć więź pomiędzy nim a czytelnikiem. Nie tylko staramy się sprzedać produkt, ale przede wszystkim edukujemy odbiorcę, by świadomie mógł podjąć decyzje zakupowe.

Specjalizujemy się w długich tekstach sprzedażowym, takich jak blogi, artykuły lub prezentacje multimedialne. Naszą specjalnością są branżę techniczne i finansowe, ale posiadamy duże doświadczenie w kwestiach medycznych, oraz artykułach dla dzieci i młodzieży. Nasze teksty są przystępne i zawsze dopasowane do tego, co zleceniodawca chce osiągnąć. Inaczej wygląda wycena przy krótkich artykułach sprzedażowych, a zupełnie inaczej w przypadku długich materiałów informacyjnych. Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie. Terminy realizacji dopasowujemy do wymagań klienta.