Pisanie opowiadań

Pisząc powieści, za pomocą słów zamieniam otaczający krajobraz na inny, bardziej dla mnie naturalny. Innymi słowy przebudowuję go. W ten sposób upewniam się, że ten człowiek – ja – niewątpliwie w tym świecie istnieje. – Haruki Murakami

Scriptio - pisanie bajek i opowiadań.

Opowiedz swoją historię

W dzisiejszych czasach trudno znaleźć coś naprawdę wyjątkowego. Quentin Tarantino twierdzi, że wszystko zostało już opisane a każda nowa powieść, sztuka teatralna czy film, jest tylko kombinacją tego, co wymyślono już dawno temu. Choć reżyser ten jest wielkim autorytetem, nie można się z nim do końca zgodzić. Co dzień napotyka się zjawiska wyjątkowe i niepowtarzalne, które warto by  przełożyć na ciekawą fabułę.  Niestety nie każdy ma czas, by tworzyć własne opowieści. Wielokrotnie zdarza się tak, że w jakiejś części historii napotyka się niewidoczną barierę, która nie pozwala dokończyć rozpoczętej opowieści. Innym razem może być tak, że autor zagubił się w labiryncie swoich pomysłów i nie wie jak z niego wyjść.

Istnieje proste rozwiązanie dla wszystkich powyższych trudności. W ramach usługi pisania bajek i opowiadań oferujemy napisanie pełnej powieści lub opowiadania na podstawie faktów, mitów lub pomysłu dostarczonego przez zleceniodawcę. Jeżeli istnieje taka potrzeba, całą pracę opieramy na profesjonalnie skonstruowanym scenariuszu, który ułatwia przegląd tego, jak będzie wyglądał efekt końcowy.

Podaruj komuś bajkę!

Bajki lub opowiadania dla młodzieży są wyjątkowym prezentem dla naszych najbliższych. W przeciwieństwie do innych materialnych rzeczy, opowieść nigdy się nie zestarzeje. Nawet po wielu latach pozwoli ożywić wspomnienia z dzieciństwa wśród ludzi których kochaliśmy. Dobra historia może przedstawić ciekawe wydarzenia z przeszłości w nowy niepowtarzalny sposób. To jeden z najpiękniejszych prezentów  jakie można podarować drugiej osobie.

Zapewniamy także oprawę graficzną.